Zpět

Výzva pro regionální výrobce - mohlo by Vás zajímat

Zpět na seznam článků

VÝZVA PRO REGIONÁLNÍ VÝROBCE

k předkládání žádostí o udělení značky „KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt®

 

MAS Sdružení Západní Krušnohoří, z. s. jako koordinátor značky vyhlašuje 22. výzvu k předkládání žádostí o udělení značky „KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt®. Značka patří do Asociace regionálních značek. Získaný certifikát platí na dva roky a opravňuje výrobce k užívání značky „KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt® na všech certifikovaných produktech i propagačních materiálech.

Cílem značky je přispět k rozvoji místní ekonomiky a udržitelnému cestovnímu ruchu. Značka garantuje původ výrobku v regionu, kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Uděluje se výrobkům, které mají v regionu dlouholetou tradici nebo jsou převážně z místních surovin. Posuzuje se i podíl ruční práce, jedinečnost ve vztahu k regionu a výjimečné vlastnosti produktu. Výrobcům značka umožňuje větší propagaci jejich výrobků a otevírá nové možnosti prezentace a prodeje, např. na regionálních trzích. Základním nástrojem propagace jsou společné webové stránky všech certifikovaných produktů http://www.regionalni-znacky.cz/krusnohori/ Koordinátor značky dále propaguje certifikované výrobce na svých akcích, webových stránkách a vydáváním propagačních materiálů a katalogů.

Dvacáté druhé kolo certifikace proběhne 26. 3. 2024. Podrobné informace pro zájemce o udělení značky včetně žádostí o značku, zásad jejího udělování a užívání a certifikačních kritérií jsou k dispozici na Zásady pro udělení značky, přihláška - MAS Sdružení Západní Krušnohoří, případně je možné žádost vyzvednout osobně nebo požádat o zaslání (mailem info@maskaszk.cz, tel. 724 960 964). Vyplněná žádost včetně povinných příloh musí být doručena na naši adresu nejpozději do 19.3.2024.

K jednání Certifikační komise je nutné dodat i vzorky posuzovaných produktů (není-li to technicky možné, je potřeba s koordinátorem značky dohodnout jiný způsob prezentace a hodnocení). Osobní představení výrobků žadateli o značku je vítáno.

Zasedání Certifikační komise, která posuzuje udělení značky jednotlivým produktům, proběhne
26.3.2024. Věříme, že značka „KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt®přispěje k propagaci a podpoře Vaší kvalitní práce a současně i k rozvoji našeho regionu. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle či e-mailové adrese.

               

 

 

MAS Sdružení Západní Krušnohoří, z.s.

SNP 144, 431 44 Droužkovice

Koresp. adresa a sídlo kanc.:  Rudé armády 23, 431 44  Droužkovice

E-mail: info@maskaszk.cz,

Web:https://www.maskaszk.cz/mas-szk/krusnohori-regionalni-produkt/

Tel.: +420 724 960 964

 

 

 

 

Obce Ústeckého kraje, které patří na území regionální značky  “KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt®

 

Bílina, Bečov, Bělušice, Bílence, Blatno, Boleboř, Braňany, Brandov, Březno, Bystřany, Bžany, Černovice, Český Jiřetín, Domašín, Dubí, Droužkovice, Duchcov, Háj u Duchcova, Havraň, Hora Svaté Kateřiny, Hora Svatého Šebestiána, Horní Jiřetín, Hostomice, Hrobčice, Hrušovany, Chlumec, Chomutov, Jeníkov, Jirkov, Kalek, Kladruby, Klášterec nad Ohří, Klíny, Korozluky, Košťany, Kovářská, Krupka, Kryštofovy Hamry, Křimov, Lahošť, Ledvice, Libouchec, Lišnice, Litvínov, Lom, Loučná, Louka u Litvínova, Lukov, Lužice, Malé Březno, Málkov, Mariánské Radčice, Měděnec, Měrunice, Meziboří, Mikulov, Místo, Modlany, Moldava, Most, Nezabylice, Nová Ves v Horách, Novosedlice, Obrnice, Ohníč, Okounov, Osek, Otvice, Patokryje, Perštejn, Pesvice, Petrovice, Polerady, Proboštov, Račetice, Rtyně nad Bílinou, Skršín, Spořice, Srbice, Strupčice, Světec, Telnice, Teplice, Údlice, Újezdeček, Vejprty, Velemyšleves, Velké Chvojno, Volevčice, Vrskmaň, Všehrdy, Všestudy, Výsluní, Vysoká Pec, Zabrušany, Želenice.

Obce Karlovarského kraje, které patří na území regionální značky “KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt®

Abertamy, Boží Dar, Božičany, Bublava, Černava, Dalovice, Děpoltovice, Hájek, Horní Blatná, Hroznětín, Jáchymov, Jindřichovice, Kraslice, Krásný Les, Merklín, Nejdek, Nová Role, Nové Hamry, Oloví, Ostrov, Otovice, Pernink, Potůčky, Přebuz, Rotava, Sadov, Smolné Pece, Stráž nad Ohří, Stříbrná, Šemnice, Šindelová, Velichov, Vojkovice, Vysoká Pec.


Galerie

Dokumenty

  Název Datum Velikost
Výzva č. 22.pdf 01.03.2024 571.6 KB