Plánované obnovení provozu Základní umělecké školy Dubí, knihovny a městského informačního centra

V souvislosti s uvolňováním vládních omezení, plánuje Město Dubí obnovení provozu ZUŠ, MIC a knihovny dne 11. 5. 2020. Na všech úsecích je i nadále nutné dbát zvýšených hygienických nároků a tyto v místě provozu respektovat. Jde zejména o omezení vstupu po jednotlivcích, užívání ochrany úst a nosu, dodržování odstupu a užívání dezinfekce. Další ...

Jde zejména o omezení vstupu po jednotlivcích, užívání ochrany úst a nosu, dodržování odstupu a užívání dezinfekce. Další informace se můžete dozvědět na www.zusdubi.cz nebo od zaměstnanců na jednotlivých pracovištích.

04.05.2020 16:23