Obřadní síň městského úřadu
Přitom zrovna náš úřad si nemůže dovolit, tak jako v jiných větších městech, mít na každou příležitost svou vlastní místnost, svůj vlastní sál. Multifunkčnost této síně spočívá v různorodosti pořádaných akcí. Vždyť právě zde se konají veřejná zasedání zastupitelstva města a schůze rady. Konají se zde svatební obřady. Vítáme v těchto prostorech občánky. Právě zde se setkáváme s dětmi mateřských škol, abychom pak později s vysvědčením v ruce, se rozloučili s posledními ročníky základních škol. Setkáváme se zde s jubilanty životních výročí a s manželi jejichž soužití dosáhlo různých drahých kovů a kamenů. Rovněž tyto prostory s příjemnou atmosférou ocení i účastníci různých školení či výběrových řízení.
Záměrně tentokrát vynechám s poděkováním všechny ty, kteří se na této rekonstrukci podíleli, neboť chci upřednostnit právě ty, pro které se tato rekonstrukce dělala - NÁS VŠECHNY! Od miminek, tatínků a maminek, občanů města, přes úředníky až po nejstarší osoby dubské společnosti.
Přeji Vám všem, ať už tyto prostory navštívíte z jakéhokoliv důvodu, ať se Vám zde líbí a cítíte se zde příjemně.
Máte-li zájem, prohlédněte si pro názornost malou fotogalerii s virtuální prohlídkou.
Za zaměstnance úřadu
Radek Kindl