Dubí, Drahůnky – splašková kanalizace
Vážení, rádi bychom Vás informovali o tom, že stavba „Dubí, Drahůnky – splašková kanalizace“ byla zkolaudována.
V současné době spolupracujeme na jejím předání do nájmu společnosti SVS a.s. a následně do provozování prostřednictvím společnosti SČVK, a.s.
V tuto chvíli však ještě není v provozu čerpací stanice umístěná v dolní části Komenského náměstí, a proto ještě není možné kanalizaci užívat, ani se na ni připojit. O možnosti připojení Vás budeme osobně informovat.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
19. 5. 2026 14:17
Datum poslední aktualizace:
16. 6. 2026 14:18
Autor:
admin webu