Zpět

Materiální sbírka - Morava

Zpět na seznam článků

Vážení občané,
města Dubí a Hrob ve sdružení s obcemi Proboštov a Novosedlice si vás tímto dovolují požádat o pomoc při zajištění materiální sbírky pro postižené oblasti jižní Moravy. Požadavky na zajištění materiální pomoci jsou aktuálně zveřejňovány na fcb kulturního domu Hodonín: https://www.facebook.com/dkhodonin
V současné době jsou požadavky následující:
Sháníme aktuálně:
přepravní autobusy s řidiči
LEDNICE na KD !
veškeré nářadí
- energetické nápoje
- elektrocentrály
- party stany
+ čelovky, baterky, kolečka
Dále sháníme:
- rozbrušovačky
- reflexní vesty
- partystany
- rukavice
- plachty na zastřešení
- OSB a dřevotřískové desky
- dřevěné latě
- hřebíky + pracovní načiní
- kanystry - benzin a nafta / elektrocentrály
- kýble na suť a jiný stavební materiál

Stop stav:
- oblečení
- potraviny
- nápoje
- povlečení

V případě, že se chcete materiální sbírky zúčastnit, noste věci k hale technického správy Na Lučinách v Proboštově, a to ve dnech pondělí 28. 6. a úterý 29. 6. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonních číslech: 724 171 969 nebo 602 428 493.
Ve středu bude provedena nakládka sdružených měst a obcí. Odvoz do kulturního domu v Hodoníně proběhne po domluvě s panem ředitelem KD ve čtvrtek 1 7. 2021.
V případě, že to je možné, prosíme, abyste věci nosili zabalené a označené. Můžete připojit osobní vzkaz s podporou postižených.
Velmi prosíme občany, aby tuto informaci šířili i mezi své známé a blízké a nejlépe i stavební firmy (my tak učiníme také).

Jelikož je však postiženou oblastí i obec Stebno v okrese Louny, dovoluji si připojit odkaz města Louny na finanční podporu této oblasti:
https://www.mulouny.cz/cs/mestsky-urad/odbory-mestskeho-uradu/vedeni/aktualni-informace/pomoc-lidem-zasazenym-prirodni-katastrofou.html?fbclid=IwAR2gUx5VpAJlpR-9wB1LxMbQGVkac1BX32J5sacTEe-zwgtKj5uXy9kFchw