Zpět

Dubí, Drahůnky – splašková kanalizace

Zpět na seznam článků

Vážení,

 rádi bychom Vás informovali o tom, že stavba „Dubí, Drahůnky – splašková kanalizace“ byla zkolaudována. V současné době spolupracujeme na jejím předání do nájmu společnosti SVS a.s. a následně do provozování prostřednictvím společnosti SČVK, a.s.

 V tuto chvíli však ještě není v provozu čerpací stanice umístěná v dolní části Komenského náměstí, a proto ještě není možné kanalizaci užívat, ani se na ni připojit. O možnosti připojení Vás budeme osobně informovat.