ZMĚNA ÚŘEDNÍCH HODIN MĚSTSKÉHO ÚŘADU V souladu s usnesením vlády č. 1080 a preventivních kroků prot… více informací

Žádost o darování vánočního stromu a chvojí

Vážení občané,

obracíme se na vás s žádostí o darování vánočního stromu, který bude během Adventu zdobit prostranství před kostelem Neposkvrněného početí Panny Marie v Dubí.

Strom by měl být 7 - 10 metrů vysoký, pravidelně rostlý, smrk nebo jedle, v místě vhodném pro příjezd autojeřábu a další techniky nutné pro jeho pokácení a převoz.

Pokud se takový nachází na vašem pozemku a uvažujete-li v nejbližší době o jeho pokácení, kontaktujte zaměstnance technického odboru Městského úřadu Dubí, p. Jačku, tel. 417 554 647, mob. 778 752 588, e-mail: jacka@mesto-dubi.cz

Rovněž uvítáme nabídku většího množství smrkového či jedlového chvojí, které využijeme pro nazdobení adventního věnce u kostela.