Opatření úpravy autobusových linek DÚK + provoz MHD Teplice

v návaznosti na „MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ“ Ministerstva zdravotnictví ČR, které bylo vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem (zákaz vzdělávání ve všech typech škol) si Vás dovoluji seznámit s navazujícími opatřeními linek Dopravy Ústeckého kraje.   Od 16. 3. 2020 ...

Od 16. 3. 2020 (pondělí) bude zaveden prázdninový provoz autobusové dopravy DÚK.

Na železnici provoz zatím beze změn. Pro provoz MHD sledujte informace jednotlivých MHD.

Pakliže se podaří realizovat změna i na straně informačních systémů, bude správné informování cestujících zajištěno i tam, tj. např. ve vyhledávači a v databázi jízdních řádů na www.dopravauk.cz a např. www.idos.cz.

O dalších případných opatřeních Vás budeme opět informovat.

Již nyní nově víme, že bude také zkrácen provoz přeshraničních linek od soboty 14.3. 0:00 takto:

vlaky U28 provoz jen v úsecích Děčín – Dolní Žleb a potom Dolní Poustevna - Rumburk

401 – ukončena na zastávce Jiříkov, Elitex

409 – z autobusového nádraží ve Varnsdorfu jede přes Studánku do Horního Jindřichova a dále po své obvyklé trase a zpět v opačném pořadí

435 - ukončena na zastávce Hřensko, přívoz/střed ???

452 - ukončena na zastávce Petrovice, konečná

521 - ukončena na zastávce Brandov, u hřiště

583 – není v provozu

585 – ukončena na zastávce Boží Dar, u kostela

Provoz MHD Teplice

S platností od úterý 17. 3. 2020 dochází s ohledem na snahu o zajištění zvýšené ochrany provozního personálu dopravce ARRIVA CITY s.r.o. ke zrušení platby jízdného u řidiče a zavedení přepravy cestujících ZDARMA. Pro nástup a výstup cestující využijí druhých a dalších dveří. Přední dveře a prostor do úrovně za první řadou sedadel za řidičem bude vyhrazen pouze řidiči vozu.

Prosíme, dodržujte toto opatření a nevstupujte do ohraničeného prostoru. Nostalgická trolejbusová linka č. 111 a bezplatná linka č. 112 pro zákazníky OC Olympia je od 16. 3. 2020 do odvolání mimo provoz. Jízdní řády ostatních linek zůstávají v platnosti beze změny. Při cestování vozidly MHD Teplice dodržujte hygienické návyky, a pokud je to možné, tak se vyhýbejte bližšímu kontaktu s ostatními cestujícími.

13.03.2020 09:30

pdf Informační plakát A4 - Informace o redukci.pdf (113.91 KB)stáhnout