Obsah hlášení městského rozhlasu ze dne 19.3.2020

Obsah hlášení městského rozhlasu Úřad Město Dubí ve spolupráci s Českým červeným křížem nabízí pomoc při zajištění základních životních potřeb pro seniory od 19. 3. 2020 do odvolání. Cílovou skupinou jsou naši senioři ve věku 70 let a více, popřípadě osobám bez možnosti si uvedené služby zajistit vlastním způsobem. Nabízíme zajištění nákupu ...

Obsah hlášení městského rozhlasu

Nabízíme zajištění nákupu potravin, drogerie, osobní hygieny a podobně, dále zajištění nákupu a vyzvednutí léků a obědů po celý týden.

Podrobný popis postupu se můžete dočíst na webových a facebookových stránkách Města Dubí a nebo si vyzvednout leták na podatelně městského úřadu nebo na městské policii.

Vyzýváme občany, aby se přidali k našim úředníkům a pomohli nám pro seniory šít roušky nebo pomohli s obstaráním materiálu pro tyto roušky, který můžete odevzdat v podatelně městského úřadu v úředních hodinách.

Dále upozorňujeme občany na povinnost nosit roušky a na omezení volného pohybu.

19.03.2020 11:52