Mezistátní autobusová linka č. 398 - aktuální informace

Mezistátní autobusová linka č. 398 – aktualizovaná informace Po předání tiskových dat do červnového vydání Dubského zpravodaje jsem dne 8. června obdržel zprávu z Krajského úřadu Ústeckého kraje, že: a/ nyní je možno cestovat linkou č. 398 do Saska s přestupem ve stanici Zinnwald, Wendeplatz, kde je třeba přestoupit na návaznou linku ve směru Dresden Hbf; ...

Mezistátní autobusová linka č. 398 – aktualizovaná informace

a/ nyní je možno cestovat linkou č. 398 do Saska s přestupem ve stanici Zinnwald, Wendeplatz, kde je třeba přestoupit na návaznou linku ve směru Dresden Hbf; stejně toto platí při cestě zpět;

b/ od 27. června se ruší toto dělení autobusové linky na českou a německou část a k tomuto datu by měla být autobusová linka sjednocena v celé trase Dresden – Zinnwald/Cínovec – Teplice a zpět.

Pro úplnost Vám rovněž přikládáme jízdní řád rozdělené autobusové linky.

12.06.2020 10:00