Volené orgányOrganizace Města DubíMěstský úřadProjektyExterní partneři

INFORMACE PRO SENIORY - KORONAVIRUS

Vláda ČR vydala dne 16.3. 2020 doporučení pro občany starší 70 let, aby nevycházeli v zájmu ochrany svého zdraví mimo svá obydlí, s výjimkou návštěvy zdravotnického zařízení.   AKTUÁLNÍ INFORMACE BUDEME PRŮBĚŽNĚ ZVEŘEJŇOVAT   Mezizím lze využít dobrovolnické programy např. - SPOLU PROTI KORONAVIRU   Vyzýváme k solidaritě a pokud víte o někom, kdo pomoc ...

Vláda ČR vydala dne 16.3. 2020 doporučení pro občany starší 70 let, aby nevycházeli v zájmu ochrany svého zdraví mimo svá obydlí, s výjimkou návštěvy zdravotnického zařízení.

Město Dubí ve spolupráci s Českým červeným křížem připravuje pomoc seniorům. Tato pomoc bude spočívat v možnosti objednání a dopravy nákupu (potravin, drogerie,léků), dále v možnosti objednání a dopravy obědů 7 dní v týdnu. Přičemž ceny - 48,- všední den, a 60,- víkend. Další náklady s touto činností spojené, bude hradit Město.

Kontakt Český červený křížOsoba buď zašle na mobilní telefon č. 720 106 731 seznam věcí, které potřebuje koupit či obstarat a nebo na toto číslo zavolá a domluví se s pracovníkem. Dále uvede své jméno a adresu. Pracovník ČČK bude žadatele kontaktovat zpět.

Dále  lze využít dobrovolnické programy např. - SPOLU PROTI KORONAVIRU

Doručení potravin domů seniorům zdarma nabízí také online supermarket Šupšup.cz

 

Vyzýváme k solidaritě a pokud víte o někom, kdo pomoc potřebuje, prosíme o předání informace o této možnosti nebo kontaktujte dobrovolnické centrum.

Děkujeme.

 

 

17.03.2020 19:24

Soubory ke stažení

pdf K - Nákupy pro občany- plakát.pdf (0 B)stáhnout
Tip-PráceProjekt: Student - praxe - excelenceTeplický deník