Informace k plánované výstavbě obchodu BILLA na pozemcích p.č. 331/1, p.č. 331/3 a p.č. 565/1 k.ú. Dubí u Teplic

Vážení občané města Dubí, v našem městě má zájem realizovat projekt výstavby nového obchodu firma BILLA. Vpříloze najdete veškeré informace k pozemkům, na kterých je stavba plánována a zároveň i celkovou koncepci dalšího rozvoje centra města Dubí. Věřím, že tento záměr bude pozitivně přijat a bude ku prospěchu života v našem městě.   Ing. Petr Pípal, ...

Vážení občané města Dubí,

Ing. Petr Pípal, starosta města

21.05.2020 12:45

Soubory ke stažení

docx Informace k plánované výstavbě obhodu BILLA v Dubí Ruská ul..docx (0 B)stáhnout