Akce a fotky

Akce a fotky

Akce a fotky

28. ročník Memoriálu Josefa Rubeše

28. ročník Memoriálu Josefa Rubeše

 

Ve dnech 31. 8. – 2. 9. 2012 proběhl na tenisových dvorcích TJ Tenis klub Dubí tradiční, již 28. ročník tenisového turnaje mužů, neregistrovaných a registrovaných v soutěži DA2.

Turnaje se zúčastnilo celkem 35 hráčů v 6. kategoriích. Soutěžilo se ve dvouhrách a čtyřhrách mužů v kategoriích do 45 let, do 54 let a nad 54 let.

V kategorii dvouher do 45 let se zúčastnilo 16 hráčů. Vítězem kategorie se stal David Zíma z Litvínova. V kategorii do 54 let se zúčastnilo 8 hráčů. Vítězem se stal Pavel Proněk z Teplic a v kategorii nad 54 let se zúčastnilo rovněž 8 hráčů, vítězem se stal Pavel Hass z Teplic.

Ve shodných věkových kategoriích se rovněž odehrály soutěže čtyřher, kde se vítězi stali: v kategorii do 45 let David Zíma a Daniel Polcar z Litvínova, v kategorii do 54 let Pavel Proněk a Rostislav Reininger z Bíliny a Teplic a v kategorii nad 54 let Pavel Hass a J. Sušanka z Teplic.

Přestože se z důvodu nepřízně počasí nemohl turnaj zahájit v pátek 31. 8. 2012, ale až druhého dne, zakončení turnaje včetně vyhlášení vítězů a předání cen s putovním pohárem proběhlo v neděli odpoledne.

Všem se jako každoročně na turnaji v Dubí velice líbilo a přislíbili účast v příštím roce. Radost z pohodového sportovního klání je zřejmá z fotografií umístěných v galerii.

 

Rudolf Pravda

Předseda klubu

Tip-PráceProjekt: Student - praxe - excelenceTeplický deník